Linki sponsorowane

Google Ads - Kampanie Adwords Gdynia

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór słów kluczowych

01.Strategia

Wyznacz cele reklamy

Linki sponsorowane

02.Kampania PPC

Pokaż stronę w reklamach Google

Zwiększ ilość klientów

03.Wzrost ruchu

Popraw wyniki sprzedaży

Kierowanie reklam na lokalizacje geograficzne

Marketing lokalny w Google

Specjalista Google Ads / Adwords

Województwo:

pomorskie

Miasto:

Gdynia

Powierzchnia:

135.14 km²

Ludność:

247672

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą agencją ?

Każde przedsiębiorstwo staje w obliczu różnych wyzwań, ma inne wizje rozwoju, a także stara się pozyskać inny segment rynku. W każdym przypadku taktyka działań promocyjnych powinna być jednak podporządkowana strategicznym celom marketingowym i biznesowym. Jeśli działasz w wysoce konkurencyjnej branży i dysponujesz adekwatną pulą środków, kampanie reklamowe AdWords będą dla Ciebie korzystnym przedsięwzięciem. Korzystając z Planera słów kluczowych oraz statystyk Google Analytics, nasi eksperci wybiorą właściwe frazy, pogrupują je tematycznie i przygotują skorelowany z nimi komunikat reklamowy. Google to najpopularniejsza na świecie baza informacji o produktach i usługach, dlatego nie może Cię tam zabraknąć.

Linki sponsorowane mają ogromny potencjał w przyciąganiu nowych klientów, nie zaznajomionych z Twoją ofertą. Jeśli nie masz doświadczenia w zarządzaniu stawkami reklamowymi i miesięcznym budżetem, finanse szybko się skurczą, ograniczając zasięg Twojej reklamy. Jako doświadczona agencja SEM zdążyliśmy już przeprowadzić wiele zakończonych sukcesem kampanii dla przedsiębiorstw z całej Polski, więc bez obaw możesz powierzyć nam rolę kompleksowego doradcy marketingowego.

Wyświetlaj reklamy odpowiednim osobom

System reklamowy AdWords posiada możliwość ścisłego zawężenia kręgu adresatów Twojej oferty. Nie tylko możesz wybrać, do kogo skierować swój przekaz reklamowy, ale także kogo wykluczyć z listy potencjalnych odbiorców. W zależności od skali zainteresowania Twoimi produktami, możesz określić preferowaną stawkę za kliknięcie, by uzyskać większą stopę zwrotu z inwestycji. Wbrew obiegowym opiniom, próby dotarcia z reklamą do wszystkich internautów skończą się fiaskiem finansowym. Kampanie linków sponsorowanych powinny być skrupulatnie zaplanowane pod kątem różnych grup docelowych, takich jak osoby porzucające koszyk zakupowy czy ponownie zaglądające na stronę w przeciągu kilku dni. Możesz mieć pewność, że poświęcimy wystarczająco dużo uwagi kwestii analizy i segmentacji ruchu na Twojej stronie, by uzyskać konwersje w oczekiwanej przez Ciebie postaci.

Kieruj przekaz reklamowy na daną lokalizację

Jeśli prowadzisz punkt sprzedaży w danej miejscowości, nie potrzebujesz wyświetlać się osobom przebywającym na drugim końcu kraju. Reklama AdWords w oparciu o lokalne słowa kluczowe ma spowodować napływ nowych klientów, którzy faktycznie będą mogli osobiście stawić się w Twojej siedzibie. Co ważne, nie tylko mieszkańcy danego miasta będą mogli skorzystać z Twoich usług, ale także osoby znajdujące się w określonym promieniu od firmy. Marketing w wyszukiwarkach to elastyczne narzędzie, które ma służyć Twojemu przedsiębiorstwu, dlatego z naszym wsparciem uzyskasz rezultaty, na których Ci najbardziej zależy.

Korzystaj z rozszerzeń reklam

Na ranking reklamy w wyszukiwarce Google oddziałuje nie tylko jej wynik jakości czy zadeklarowana maksymalna stawka CPC, ale także jej format. Zoptymalizowane przez nas kampanie AdWords korzystają z rozszerzeń połączeń, lokalizacji czy linków do podstron po to, by reklama była lepiej widoczna dla użytkowników Internetu i tym samym bardziej pobudzała ich do działania. Nasz certyfikowany specjalista AdWords postara się o odpowiednią ekspozycję tekstu reklamowego, żebyś mógł zdobywać jak najwięcej kliknięć, które przekształcą się w większe obroty handlowe firmy.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy